Widget Image
Kontakti
Image Alt

Meža terapija

Sensenos laikos, kad cilvēki dzīvoja ciešā saistībā ar dabu, kokus godāja un dzīvoja ar tiem ciešā saskaņā. Jau tad bija zināms, ka kokiem piemīt dziedinošs spēks. Nu ir pierādīts, ka tā nav nekāda fantāzija.

Gan koki, gan, jo vairāk mežs kopumā, cilvēku dziedē — kā tieši, tā netieši. Par tiešo dziedniecību jāuzskata koku un meža radītās bioenerģētiskās plūsmas labvēlīgā ietekme uz cilvēku, fiziski un garīgi. Šīs bioenerģētiskās plūsmas palīdz sakārtot mūsu — bieži vien sevis pašu — bojātos biolaukus un tādējādi atjauno mūsu veselību.

Koki iedarbojas uz cilvēku enerģētiskā līmenī, turklāt daži no viņiem enerģiju atņem, bet daži – dod. Mums bieži vien ir daudz no kā jāatbrīvojas – pārlieku liels stress, sakāpinātas emocijas, galvassāpes, neirozes. Koki atņems un novadīs negatīvo enerģiju. Toties koki-donori sniedz spēku, domu skaidrību, palīdz pret vīrusu slimībām, artrītu, reimatismu, gremošanas traucējumiem, uzlabo vielmaiņu un stiprina sirdi.

Atcerieties – mežs ir viens no labākajiem dziedinātājiem!

Viesu nama Bergervilla piedāvātās aktivitātes mežā

DENDROTERAPIJAS SEANSI UN ENERĢIJAS APMAIŅAS RITUĀLI PIE KOKIEM

PELDES MEŽA VANNĀ

Skujas un pumpuri labvēlīgi ietekmē veselību, ja tos izmanto arī vannas peldēm. Piedāvājam iespēju baudīt dažādas relaksējošas vannas un kāju peldes (atbilstoši izvēlētajam viesu nama numuram).

PASTAIGA VAI IZBRAUCIENS AR VELOSIPĒDU PA MEŽU

ĀRSTNIECĪBAS AUGU VĀKŠANA

OGOŠANA UN SĒŅOŠANA

PASTAIGA VAI SLĒPOŠANA PA MEŽU ZIEMĀ