Widget Image
Kontakti
Image Alt

HOME SPA skaistuma un sajūtu rituāls

HOME SPA skaistuma un sajūtu rituāls

Šobrīd, Covid-19 ierobežojumu laikā, nav iespējas aizmukt no ikdienas stresa, nomāktības un neziņas sajūtām, un ļauties sevis lutināšanai SPA salonā. Tieši tāpēc sevis palutināšana ir svarīgāka nekā jebkad agrāk! Mēs piedāvājam lielisku risinājumu – HOME SPA skaistuma un sajūtu RITUĀLU BERGERVILLĀ!

Īpaši Bergervillas klientiem, sadarbībā ar ARTEMISIA salonu, piedāvājam iespēju izbaudīt HOME SPA skaistuma un sajūtu RITUĀLU jūsu rezervētajā numurā vai Meža SPA mājā!

Jūs gaidīs īpaši jums sarūpēts profesionālās kosmētikas komplekts, kurā ietilpst viss, kas nepieciešams viena HOME SPA RITUĀLA veikšanai.

 

Ļaujies pasapņot….
Tu esi iekārtojusies vienā no mājīgajiem Bergervillas dizaina numuriem. Tu atver sagatavoto HOME SPA skaistuma un sajūtu rituāla kārbiņu, kas Tevi jau gaida…

 

Tajā ir vēstule, ar roku rakstīta tieši Tev, kurā smalki aprakstīta Tava rituāla gaita.
Aizdedz sveci… Aizkūpini Vībotnītes vai Kadiķa zariņu, kas sarūpēts, lai augu aromāts Tevi ieskauj un piepilda ar dziedinošu mieru.

 

Ņem bļodu, kas būs jau sarūpēta Tevi mīļi gaidot, piepildi to ar ūdeni – tik siltu, cik tīkami būs Tavām pēdām. Pievieno ūdenim jūras sāls un ēterisko eļļu maisījumu. Liec ūdenī pēdiņas, iekārtojies, lai Tev ērti un ļaujies, lai caur pēdām ūdenī aizplūst viss, kas lieks – lai stress un nogurums aizplūst kā nebijis, toksīni un sārņi aizplūst. Tu atbrīvojies no visa vecā, lai sagatavotu sevi jaunajam – jaunai enerģijai, jaunām domām un idejām, skaistumam un ādas mirdzumam…

 

Un tā, soli pa solim, sekojot instrukcijai, Tu piedzīvosi HOME SPA skaistuma un sajūtu RITUĀLU Bergervillā – miera un klusuma ieskautā meža villā, dziedinoša meža ielokā. Vietā, kur pati daba rada skaistumu!

 

Ja procedūra nepieciešama pārim, piesaki to, veicot rezervāciju, un mēs par visu parūpēsimies. Ja esat ģimene ar bērniem, sagatavosim īpašu SPA programmu, lai jūs visi varētu baudīt nesteidzīgu atpūtu un piedzīvot neaizmirstamu kopā būšanu.
Komplektu lūgums pieteikt, rezervējot numuru.

CENAS

HOME SPA skaistuma un sajūtu RITUĀLS
1 personai 25 eur
2 personām 38 eur
Ģimenei (līdz 4 personām) 45 eur

Rezervācijām:
  +371 29 268 474
  info@bvilla.lv

Rezervācijas pieprasījums

Ierašanās*Atbildēsim Jums 48 h laikā. Līdz apstiprinājuma saņemšanai rezervācija netiek uzskatīta par veiktu.

Izbaudiet nesteidzīgu atpūtu dizaina viesu namā Bergervilla!