Widget Image
Kontakti
Image Alt

Kamermūzikas vakars

Kamermūzikas vakars

Esam priecīgi izziņot februāra Sajūtu vakaru!

Aicinām rezervēt 8. februāra pēcpusdienu, lai baudītu neparastu un bezgala brīnišķīgu kamermūzikas koncertu Bergervillā! Pirmo reizi pie mums skanēs arfa, pie tam ļoti neparastā un retā salikumā – kopā ar saksofonu.

Mūziķi Ieva un Ainars Šablovski vairs nespēj savu kopdzīvi iedomāties bez kopīgas muzicēšanas. Ieva šobrīd ir Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra arfu grupas koncertmeistare, kā arī vada koklētāju ansambli “Raksti”. Ainars strādā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, ir Rīgas Saksofonu kvarteta dalībnieks. Ainars spēlē ne tikai saksofonu, bet arī vienu no vissenākajiem pūšaminstrumentiem – armēņu duduku. Tas gatavots no aprikozes koka un ir ar vairāk nekā divu tūkstošu gadu senu vēsturi. Duduku mēdz dēvēt par visskumjāko instrumentu – tā tembrs ir dziļš, mazliet piesmacis un noslēpumains.

Koncerta programma veidota vienā daļā, kurā arfas, saksofona un duduka saskaņa radīs mierpilnu ziemas noskaņu. Programmā – no tautasdziesmas, caur klasiku un romantismu, līdz mūsdienu populārām melodijām.

Ieejas maksa 18 eiro.

Rezervācijām zvanīt +371 29 268 474 vai aizpildīt rezervācijas pieprasījuma formu: