Widget Image
Kontakti
Image Alt

Le Petit Paris

Le Petit Paris

Marta Sajūtu vakaru aizvadīsim franču mūzikas skaņās – dodoties sapņu ceļojumā uz Parīzi kopā ar Le Petit Paris atraktīvajiem mūziķiem. Šajā vakarā dzirdēsim franču melodijas, kam raksturīgs pavasarīgs dzīvesprieks, gaišs sentiments un ikreiz kāda mīlas stāsta vēstījums. Aicinām uz koncertu visus, kam patīk dzīva mūzika un muzikālais tuvplāns, kas tik ļoti atgādina Parīzes atmosfēru un ļauj iejusties teiksmainajos franču nostāstos par dzīvi un mīlestību.

Le Petit Paris mūziķi: Grupas līderis un vadītājs ir Marko Ojala no Kalajoki (Somija). Kopš 2000. g. pastāvīgi dzīvo Latvijā. Ar savu muzikālo un virtuozo akordeona spēli izvirzījies par vienu no šodien vispieprasītākajiem mūziķiem Latvijā. Kopā ar Marko muzicē Lauris Amantovs – trombons un Raivo Ozols – kontrabass.

Ieejas maksa 13 eur. Vietu skaits ļoti ierobežots! Rezervācijām zvanīt +371 29 268 474.
Pasākuma laikā darbosies bufete.

Marts ir mēnesis, kad visā pasaulē atzīmē Frankofonijas dienas. To mērķis ir popularizēt franču valodu, kas apvieno ap 280 miljonu runātāju visā pasaulē, iepazīstināt sabiedrību ar Frankofoniju un šo valstu pārstāvēto kultūru caur mūziku, teātri, literatūru, mākslu, kino un citām jomām. Īpašs uzsvars tiks likts uz kultūru dažādību un starpkultūru dialogu.