Widget Image
Kontakti
Image Alt

Sajūtu vakars ar Elzu Rozentāli

Sajūtu vakars ar Elzu Rozentāli

26. septembrī aicinām uz Sajūtu vakaru ar Elzu Rozentāli – dziedātāju ar unikālu un spēcīgu vokālu, kurā samtainais tembrs mijas ar etno dziedājuma pamatīgumu un jaudu. Koncerts “Atvadas vasarai” aizvedīs jūs mazā ceļojumā, Elzai izpildot dziesmas dažādās pasaules valodās. Un tomēr, mēs visi labi zinām, ka Laimīgā Zeme vienmēr ir mājās, tāpēc dzirdēsiet arī tautasdziesmas un latviešiem labi pazīstamas, nozīmīgas melodijas.

Elza Rozentāle skatuves pieredzi ieguvusi folkloras kopās „Kokle” un bērnu korī “Via Stella”, kā arī TV3 šova Madonas Zaļajā Meža Korī Ievas Kerēvicas vadībā.

Pasaules mūzikas festivāla ietvaros piedalījusies projektā „Trīs Harmonijas Noslēpumi” kopā ar Valtu Pūci, Intaru Busuli, gruzīnu fusion-jazz grupu “The Shin” un moldāvu etnodžeza grupu “Trigon”, koncertējot Rīgā, Tbilisi un Kišiņevā.

Ilggadēji piedalījusies režisora Viktora Runtuļa veidotajos Cabaret koncertuzvedumos Rīgas koncertzālēs.
Plašāku popularitāti Elza Rozentāle ieguva piedaloties televīzijas šovā “Izklausies Redzēts”, kur spilgti parādīja savas spējas mainīt balsi, pielāgojot to dažādiem mūzikas žanriem. Elza izvedojusi arī dažādas muzikālas sadarbības, piemēram, ar Arni Medni, Labvēlīgo Tipu, Jelgavas Bigbendu Raita Ašmaņa vadībā, duetā ar ģitāristu Kasparu Zemīti, kā arī savā etnodžeza grupā Bur Mani. Grupa ir izdevusi albumu “Tālu Tālu” ar kuru koncertē Latvijas lielajās un mazajās koncertzālēs.

Ieejas maksa 18 EUR.
Koncerta norise plānota ārā.
Koncerta sākums plkst. 17.00.
Ierašanās no plkst. 16.00.

Rezervācijām zvanīt +371 29 268 474 vai aizpildīt rezervācijas pieprasījuma formu: