Widget Image
Kontakti
Image Alt

Sajūtu vakars ar Guntaru Raču

Sajūtu vakars ar Guntaru Raču

Ņemot vērā lielo interesi, izsludinām PAPILDKONCERTU maija Sajūtu vakaram ar Guntaru Raču!

Guntara Rača dzejoļu grāmata “365” ir oficiāli kļuvusi par pēdējo 2 gadu vispieprasītāko grāmatu Latvijā. Dzejas grāmatai tas ir vēl nekad agrāk nebijis gadījums. Tajā dzejnieks un mūziķis apkopojis dzejoļus, kuri rakstīti viena gada garumā, katru dienu pa vienam, tāpēc katram no darbiem ir arī savs tapšanas datums.

Par pamatu ņemot šos dzejoļus, tapušas arī vairākas dziesmas un ar grāmatas īpašo svētku programmu 11. maijā mūziķi viesosies Bergervillā!

Izveidojot “Grāmatas 365 svētku koncerta” programmu, autors talkā aicinājis savus kolēģus no grupas “bet bet” – Uģi Tirzīti un Andri Alviķi. Kā īpašā viešņa koncertos vienmēr piedalās arī jaunā un talantīgā dziedātāja Katrīna Bindere, kura izpilda jaunas un jau populāras dziesmas ar Guntara Rača vārdiem, kuru autori ir Raimonds Pauls, Jānis Lūsēns, Ainars Virga, Uldis Marhilevičs un citi.

Autors klausītājiem piedāvās arī dzejas lasījumus un sola dažādus pārsteigumus. Pirms un pēc koncerta būs iespēja autoru satikt, iegādāties grāmatas un saņemt autogrāfus.
Darbosies bufete.

Vietu skaits ir ļoti ierobežots!

Rezervācijām zvanīt +371 29 268 474 vai aizpildīt rezervācijas pieprasījuma formu: