Widget Image
Kontakti
Image Alt

Sajūtu vakars: Jolanta Gulbe – Pashkevich & Baltic Nova Collective

Sajūtu vakars: Jolanta Gulbe – Pashkevich & Baltic Nova Collective

Ar lielu prieku izziņojam augusta Sajūtu vakaru!

7. augustā plkst. 20.00 aicinām uz kolorītu koncertu – Jolanta Gulbe – Pashkevich & Baltic Nova Collective.

Sastāvā darbojas trīs augstas klases mūziķi: dziedātāja Jolanta Gulbe – Pashkeviča, džeza mūziķis, saksofonists, flautists Deniss Paškevičs un puorterikāņu izcelsmes ģitārists no ASV – Neff Irizarry, kuri ienes Baltijā Brazīlijas mūziku jau kopš 2009. gada. Viņu izpildījumā būs dzirdamas Tom Jobim un citu komponistu mūzikas interpretācijas ar Letto Hispanic Afro – American Jazz tradīciju ietekmi.

Jolanta Gulbe Paškeviča ir viena no latviešu džeza profesionālās elites ekstravagantākajām dziedātājām ar tembrāli bagātu un spēcīgu balsi. Viņa ir viena no pieprasītākajām bossa nova un portugāļu fado stila mūzikas izpildītājām visā Baltijā. Paralēli primārajai darbībai šajā lauciņā Jolanta bijusi vairāku Latvijas TV šovu žūrijas locekle un vokālā pedagoģe, kā arī veidojusi starptautiskus mūzikas projektus un ierakstījusi mūzikas albumus ar jazz, soul un world music meistariem no Eiropas, Krievijas un ASV, ar kuriem sadarbība turpinās joprojām. Latvijas auditorijai labi zināma viņas sadarbošanās ar zviedru taustiņinstrumentālistu Hans Antehed, ar kuru kopā ierakstīti divi albumi – “Latvian Sentiments” un “More Latvian Sentiments”, kā arī sadarbība ar puertorikāņu ģitāristu Nefu Irizarī (Neff Irizarry) gan projektā “Baltic Nova Collective”, ar ko tika ierakstīts albums “Chove Chuva”, gan albumā “Fly Love”, kurā savukārt piedalījies arī amerikāņu basists un dziedātājs James Werts.

Ieejas maksa 20 EUR.
Pasākums paredzēts pieaugušo auditorijai.

Aicinām koncerta apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt to, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Rezervācijām zvanīt +371 29 268 474 vai aizpildīt rezervācijas pieprasījuma formu: