Widget Image
Kontakti
Image Alt

Sajūtu vakars ar Kasparu Zemīti – Ģitāras stāsts

Sajūtu vakars ar Kasparu Zemīti – Ģitāras stāsts

Ņemot vērā esošo situāciju un ierobežojumus, 11. aprīlī plānotais Kaspara Zemīša koncerts tiek pārcelts uz 10. jūliju!

Iepriekš iegādātās biļetes ir spēkā un var tikt izmantotas 10. jūlija koncerta apmeklējumam. Lūgums ar mums sazināties par biļešu pārcelšanu!

Pasākums notiks Bergervillas pagalmā. Lietus gadījumā lūdzam nodrošināties ar piemērotu apģērbu un palīglīdzekļiem pasākuma baudīšanai.

10. jūlijā plkst. 19.00 ar brīnišķīgu koncertu Bergervillā viesosies ģitārspēles meistars un komponists Kaspars Zemītis.

Vasaras briedumā ļausimies mūzikai, kas nu jau kļuvusi par Kaspara Zemīša vizītkarti, ko mūziķis spēlē ikdienā un kas viņam ir svarīga. Koncertā skanēs gan Emīla Dārziņa brīnišķīgais skaņdarbs Melanholiskais valsis, gan latviešu tautas dziesmu apdares, un, protams, viņa paša autordarbi.
Kaspars Zemītis, kas publikai labi pazīstams un iemīļots kā klasiskās ģitāras virtuozs un dalībnieks dažādu neakadēmiskās mūzikas dziedātāju pavadošajos sastāvos, pēdējā laikā pievērsies arī kompozīcijai. Līdz šim apjomīgākais no Zemīša radītajiem darbiem ir Mesa, ko 17. Garīgās mūzikas festivālā pirmatskaņoja pats autors un Valsts Akadēmiskais koris “Latvija” diriģenta Māra Sirmā vadībā.

Lai gan Kaspars Zemītis mūzikā darbojas jau gadiem, viņa karjeru aprakstot, nekad nav iztikts bez grupas Time After Time pieminēšanas – tā gadsimtu mijā ieguva prestižā festivāla Liepājas dzintars galveno balvu, tās rindās spēlēja arī tādi šobrīd pazīstami mūziķi kā Kārlis Lācis, Gints Pabērzs, Deniss Paškevičs, Ingars Viļums, Mārtiņš Linde. «Tas bija spožs un mums kā mūziķiem arī ļoti pamācošs laiks.

Šobrīd Kaspars spēlē gan kā solo mākslinieks, gan dažādos kopprojektos – viņš ir Lindas Leen pavadošajā komandā, spēlē Intara Busuļa Abonementa orķestrī, koncertē ar Latvijas Radio kori un Valsts akadēmisko kori Latvija.

Ieejas maksa 16 EUR.
Koncerta sākums plkst. 19.00.
Ierašanās no plkst. 18.00.

Pasākums nav paredzēts bērniem līdz 7 gadu vecumam.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma norises vietā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts/a audio vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

Aicinām koncerta apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt to, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Rezervācijām zvanīt +371 29 268 474 vai aizpildīt rezervācijas pieprasījuma formu: